• checkGratis verzending vanaf €30
  • checkGratis staaltjes
  • checkVoor 23:45 besteld, vandaag verzonden
  • checkGemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen
4.4 out of five star rating on Trustpilot 4.4(2.900 beoordelingen)

Marc Jacobs
Daisy Eau So Intense
eau de parfum spray

star-full star-full star-full star-full star-full
1 review
Perfumist

Wat lijkt op deze geur?

Dit product is niet meer verkrijgbaar. Waarschijnlijk uit de handel. We helpen je daarom graag om een passende keuze te maken!

Start de adviseur
  • Gratis verzending vanaf €30
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn

Omschrijving

Rijk. Levendig. Sprankelend. Daisy Eau So Intense eau de parfum ...
Omschrijving
Rijk. Levendig. Sprankelend. Daisy Eau So Intense eau de parfum is een nieuwe, intensere variatie op de klassieke daisy eau de toilette. De geur is gecreëerd door de wereldberoemde parfumeur alberto morillas. Een levendige geur met met een sprankelende explosie van aardbei en peer die een hart onthult van zoete honing en rozenknopjes. Een langhoudende geur met zachte vanille, perfect in evenwicht met tonen van fris groen mos, omhult jou op unieke en betoverende wijze. Geïnspireerd op het gouden uur van de zonsondergang, roept deze geur het gevoel op dat je krijgt wanneer je op een warme lentedag in een sappige aardbei bijt.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Coty
14 rue du Quatre Septembre
75002 Paris    
coty.cotyconsumeraffairs.com

Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
Alcohol denat., parfum/fragrance, aqua/water/eau, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, alpha-isomethyl ionone, citronellol, linalool, octocrylene, hydroxycitronellal, limonene, hexyl cinnamal, geraniol, benzyl benzoate, methyl 2-octynoate, bht, fd&c yellow no. 5 (ci 19140), fd&c red no. 4 (ci 14700), fd&c blue no. 1 (ci 42090).

Reviews

 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
5
star star star star star
Gebaseerd op 1 reviews
5 sterren
1 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Alysson
star star star star star
Ik had het nooit gevoeld. Maar als parfumverslaafde moest ik. Ik ga vooral naar internetrecensies en op sites als Fragantica voor reuknotities etc! Heel verrassend als parfum...! Maar om bij alle gelegenheden te dragen is het bijzonder maar verslavend
loader
Bezig met laden...