De geuren uit de Aqua Allegoria collectie brengen hulde aan een wonderbaarlijke wereld. Elke creatie vormt een eerbetoon aan de pracht van de natuur en neemt ons mee op een ontdekkingstocht langs uitzonderlijke grondstoffen en geurnoten die naar een hoger niveau worden getild door onze parfumeur-ontdekkingsreizigers.
Ontdek Florabloom, een vrolijke, veelkleurige explosie van regenboog bloemen in een boeket waarvan het hart straalt van natuurgetrouwe tuberoos. Rondom oogverblindende witte tuberoos komen akkoorden van rozen, iris en viooltjes samen tegen een mosachtige achtergrond om zonnige en heldere romige facetten te onthullen. Deze creatie is geïnspireerd op een zeldzaam natuurverschijnsel dat bekend staat als superbloei en doet denken aan de veelkleurige tapijten van woestijnbloemen die na hevige regenval zo spectaculair tot leven komen.
"Florabloom is een viering van de kracht en schoonheid van de natuur, die zowel wild als poëtisch is." — Delphine Jelk, Parfumeur bij Guerlain.
De Aqua Allegoria geuren bevatten tot wel 95% aan ingrediënten van natuurlijke oorsprong*: een krachtige weerspiegeling van Guerlains inzet voor de planeet. In hun formules wordt alcohol verwerkt: onttrokken uit de Franse biet, en op verantwoorde wijze verkregen binnen een toegewijde landbouwproductie- en toeleveringsketen.
De Aqua Allegoria geuren gaan gehuld in een navulbare flacon met draaiop, gemaakt in Frankrijk van ten minste 15% gerecycled glas. De navulling van 200 ml verlengt de levensduur van de Aqua Allegoria flacon zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit. De spray wordt handmatig losgedraaid om de flacon bij te vullen met een gebruiksvriendelijke navulling, voorzien van een anti-leksysteem. Uitsluitend geschikt voor gecombineerd gebruik. Compatibel met navulbare flacons met een inhoud van 75 ml en 125 ml.
*90% tot 95% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, in overeenstemming met de ISO-norm 16128, berekening inclusief water.
Guerlain 68, Avenue des Champs-Elysées 75008 Paris, France
Or go to the “contact us” section of Guerlain: www.guerlain.com/on/demandware.store/Sites-Guerlain_UK-Site/en_GB/Contact-Show
Gebruiksaanwijzing
Gebruiksaanwijzing
Creëer uw eigen signatuurgeur door Florabloom te combineren met Flora Salvaggia, Nettare di Sole, Pera Granita of Flora Cherrysia uit de Aqua Allegoria-collectie. Voor de ideale hoeveelheid geur kiest u eenvoudigweg uw favoriete combinatie uit de collectie en spray deze in gelijke hoeveelheden.
Ingrediënten
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,COUMARIN, METHYL ANTHRANILATE, ISOEUGENOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, CITRONELLOL, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
consistentie
consistentie
kenmerken
kenmerken
Reviews
Reviews
5
5 uit 5 sterren
Gebaseerd op 9 reviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Thank You For Voting!
necla tacal
5
Deze parfum is een heel goede zomerse geur. Het ruikt naar bloemen maar hij is zeker niet te zwaar. De fles is ook heel mooi en chic
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Veerle D
5
Zeer fris parfum met de geur van een boeket bloemen. Geur houdt lang en blijft stabiel. Ideaal voor bijzondere gelegenheden, maar evenzeer voor dagelijks gebruik. Schattig flesje dat mooi staat in de badkamer!
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
nathalie
5
Ik heb de Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Eau de Toilette ontvangen om te testen en ben zeer tevreden. Mijn eerste indruk was positief: de verpakking straalt elegantie uit en het flesje is prachtig ontworpen. Het aanbrengen gaat moeiteloos met de fijne vernevelaar. De geur is een heerlijke, frisse combinatie van bloemige en fruitige noten, perfect voor de lente en zomer. De geur blijft lang genoeg aanwezig zonder te vervliegen en voelt niet uitdrogend aan op de huid. Dit product straalt luxe uit en heeft een unieke, verfijnde geur.
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Guulbeauty
5
Ik ben zo’n fan van dit parfum! de geur is gewoon ongelooflijk, het is subtiel en fris! Het parfum blijft lang hangen, heel mooi flesje, ik ben er dol op!
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Lieve V
5
Wat heerlijk om dit nieuwe parfum Aqua Allegoria Florabloom te mogen testen. Het zit niet alleen in een luxueus flesje, wat typisch is voor Guerlain, maar het heeft ook nog eens een heerlijke bloemige geur.
Deze geur is heel subtiel, maar je kan er toch de ganse dag van genieten. Wat ideaal is voor mij, want ik hou van subtiele geuren.
Deze geur is dan ook meteen mijn nieuwe lievelingsparfum.
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Kathrine
5
Het is een heel mooie bloemige geur. Het is niet zoete en blijven voor een paar uurtjes. Het heeft ook een nostalgie geur, ik voel me goed met deze parfum.
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Essaadani Faty
5
de geur is ongelooflijk, het ruikt fris en zoet, maar wat ik het leukst vind, is de duurzaamheid, zelfs de volgende dag rook ik net zo goed
Bezig met laden...
Bevestig dat u misbruik wilt melden.
Yenny
5
Zeker een aanrader als je naar een bloemenboeket wilt gaan ruiken!