Gratis staaltjes
Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen

Donna Karan
Cashmere Mist
Aluminium Free Deodorant
deodorant stick

star-full star-full star-fragment star-empty star-empty
2 reviews
Adviesprijs 36,65 * Speciale prijs 28,95
* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Geurclassificatie
Geurfamilie
Subfamilie
Geuringrediënten
  • Gratis verzending vanaf €50
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis staaltjes

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
Geniet van de luxe geur van Cashmere Mist met deze aluminiumvrije deodorantstick. Een verfijnde combinatie van Marokkaanse jasmijn, lelietje-van-dalen en frisse bergamot, omhuld door warme tonen van sandelhout, amber en musk. Zacht voor de huid en doeltreffend tegen geurtjes, deze nieuwe toevoeging aan de Cashmere Mist Body Collection biedt een frisse, langdurige bescherming. Een perfecte keuze voor een elegant dagelijks ritueel.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Interparfums Italia SRL
Piazza della Repubblica 6
50123 Florence
eyousaf@interparfumsinc.com
+1 212-983-2640

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing
Breng aan op een schone, droge huid. Alleen voor uitwendig gebruik, contact met de ogen vermijden. Niet aanbrengen op een beschadigde huid.

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
2.5
star star star-fragment star-empty star-empty
Gebaseerd op 2 reviews
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 reviews
Emmelise
star star-empty star-empty star-empty star-empty
Ik kocht per ongeluk deze variant in plaats van de originele. Daar waar ik met de andere eigenlijk een hele dag lang geen geurtjes ruik, merk ik bij deze variant veel sneller een onaangename zweetgeur. Ik lijk ook harder te zweten en heb verschillende blijvende zweetvlekken op lichte kleren (vroeger had ik daar geen last van) De geur van de deodorant zelf is ook minder goed. Zou hem niet opnieuw kopen. Ik heb hem lang geprobeerd (want kocht er meteen 2) en ook na lang proberen geen fan. Ik schakel terug over naar de originele variant.
Bezig met laden...
E.W. Renfurm
star star star star star-empty
In het begin moet ik echt even wennen, maar hij ruikt later heel lekker. Dat is heel merkbaar.
Bezig met laden...