• Checkmark icoon Gratis verzending vanaf €30
  • Checkmark icoon Gratis staaltjes
  • Checkmark icoon Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
  • Checkmark icoon Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen
Beoordeling: 4.4 van 5 sterren op Trustpilot 4.4 (3.500 beoordelingen)

Xerjoff
Erba Pura
eau de parfum spray

star-full star-full star-full star-full star-fragment
36 reviews
  • Gratis verzending vanaf €30
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn

Omschrijving

Een mand met de meeste vrolijke vruchten en verse, uitbundige ...
Omschrijving
Een mand met de meeste vrolijke vruchten en verse, uitbundige siciliaanse citrusvruchten en kalebrische bergamot vullen de compositie met vrolijkheid. Een vleugje zachte muskus en barnsteen opent de deuren naar de sensuele en dromerige vanille. Warm en vloeiend, fris en goddelijk, erba pura is joie de vivre. Erba pura is een heerlijke en moderne mix van mediterrane citrusvruchten en zoet fruit, gelaagd over een warme en sensuele amber oriëntaalse basis. Het uitgebreide hart en de basis van het parfum heeft een klein geheimpje...... Een zeldzame molecule geëxtraheerd uit een zeldzaam indiaas kruid. Dankzij deze extractietechniek met de naam "pura" heeft dit fruitige bloemige elixer een langdurig fluweelachtig effect en is het perfect geabstraheerd, wat de aura van een persoon benadrukt. De Xerjoff v geurencollectie wordt gepresenteerd in samenwerking met het parfumhuis van Xerjoff . Meesterlijke parfumcreaties van de hoogste kwaliteit en ongeëvenaard overal. De beste grondstoffen vormen de basis voor de parfumeur en bieden hem de mogelijkheid om de beste parfumcreaties te realiseren.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

XERJOFF GROUP SPA
Via Tenivelli 29
10024 Moncalieri (TO)
Italy
customer@xerjoff.com

Reviews

 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
4.9
star star star star star-fragment
Gebaseerd op 36 reviews
5 sterren
35 reviews
4 sterren
1 reviews
3 sterren
1 reviews
2 sterren
1 reviews
1 ster
0 reviews
Ivan
star star star-empty star-empty star-empty
Blijft totaal niet lang hangen, op meerdere mensen en huidtypes getest. Geur is lekker, maar hoe het kan dat dit parfum zo een extreme sillage zou moeten hebben is mij een raadsel.
Bezig met laden...
corry baggerman
star star star star star
hendrie mijn man vind dit een heel lekker luchtje
Bezig met laden...
Youssra
star star star star star
Parfum INCROYABLE !!!! Vous pouvez foncer
Bezig met laden...
Dominic
star star star star star
Een vriend van mij liet mij dit geurtje ruiken. Ik werd meteen verliefd. Een van de lekkerste parfums die er is. Qua prijs is het een beetje aan de dure kant maar je krijgt er zeker wat voor terug. In mij ogen is elke euro het waard voor dit geurtje. Als je niet zou weten wat je moet halen zou ik dit 100% aanraden.
Bezig met laden...
Femke
star star star star star
Super elegante geur !!!
Bezig met laden...
Anahit
star star star star-empty star-empty
Mmm wel goeie geur. Maar blijft dus echt niet lang dan dat ze zeggen.Ik vind dat mijn montale parfum zelfs nog langer blijft
Bezig met laden...
Silke
star star star star star
Ruikt heerlijk zoet en unique , de geur blijft ook zeer lang hangen. Een aanrader!!
Bezig met laden...
Sandra
star star star star star
Hier is al veel over geschreven. Naast Lira op dit moment de populairste geur van Xerjoff bij de dames.
Bezig met laden...
Rosa Liamara Diaz
star star star star star-empty
Super lekkere geur, snel geleverd en een te leuke goodiebag erbij maakt je helemaal blij!!
Bezig met laden...
Salah El bouhdifi
star star star star star
Top service en snel binnen!
Bezig met laden...