• Checkmark icoon Gratis verzending vanaf €30
  • Checkmark icoon Gratis staaltjes
  • Checkmark icoon Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
  • Checkmark icoon Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen
Beoordeling: 4.4 van 5 sterren op Trustpilot 4.4 (3.500 beoordelingen)

MUGLER
A*men
Metal Edition
eau de toilette spray

Perfumist

Wat lijkt op deze geur?

Dit product is niet meer verkrijgbaar. Waarschijnlijk uit de handel. We helpen je daarom graag om een passende keuze te maken!

Start de adviseur
Jouw cadeau
Ontvang bij aankoop vanaf 50 ml Mugler parfum een Mugler pouch cadeau.
  • Gratis verzending vanaf €30
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn

Omschrijving

De thierry MUGLER A*men eau de toilette spray ...
Omschrijving
De thierry MUGLER A*men eau de toilette spray staat bekend als een krachtige geur, waarbij de moed lijkt te borrelen tot er een explosie van zwier zal ontstaan. Dit parfum maakt onder andere gebruik van karamel, honing, jasmijn, koffie en vanille, om tot een zoete maar krachtige combinatie te kunnen komen. Deze navulbare flacon is voordelig indien u een vaste gebruiker van A*men bent. U kunt deze flacon navullen.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Mugler Beauté
14 rue Royale
75008 Paris
consumercareNL@loreal.com
023-5499347

Reviews

 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
Pim Nauta
star star star star star-empty
De geur is zonder meer heerlijk! Het probleem is dat ik de navulbare flacon van A’men heb gekregen maar blijkt deze flacon helemaal niet navulbaar is! Hoe zit dat want mijn vrouw is op zoek gegaan naar een navul fles maar die zijn helemaal niet verkrijgbaar……. Dat kreeg ze als antwoord bij verschillende parfumeries…..
Bezig met laden...