Gratis staaltjes
Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen

Sisley
Crème Gommante
Cleanser

  • Gratis verzending vanaf €50
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis staaltjes

Product niet meer leverbaar

Dit artikel is helaas niet meer verkrijgbaar. Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina om een ander product te vinden.

Jouw geschenk
Ontvang bij aankoop vanaf 140 euro aan Sisley of Hair Rituel by Sisley producten een Sisley Summer Essentials Pouch incl. Miniaturen cadeau.

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
De scrubcrème Crème Gommante is rijk aan exfoliërende microdeeltjes van natuurlijke oorsprong en verwijdert dode huidcellen en onzuiverheden.

Het product verfijnt de huidstructuur op milde wijze dankzij de kalmerende eigenschappen van het extract van kamille. Door het scrubben kan de huid ook de verzorgingsproducten die u daarna aanbrengt beter opnemen. Bij regelmatig gebruik ziet de huid er gladder uit en krijgt ze een jeugdige uitstraling.

Crème Gommante is ideaal om de huid voor te bereiden voordat u een masker of een zelfbruinende crème aanbrengt.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Sisley
32 Avenue des Béthunes
95310 SAINT OUEN L'AUMONE
France
nl.info@sisley.fr

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing
Breng Crème Gommante één of twee keer per week in een dunne laag aan op de droge, schone huid van het gezicht en de hals (vermijd de oogcontour). Laat de crème twee minuten drogen tot de laag bijna transparant is geworden. Masseer voorzichtig met de vingertoppen terwijl u de huid met de andere hand ondersteunt. Spoel de crème af met lauw water en breng vervolgens een lotion aan die geschikt is voor uw huidtype. Geschikt voor alle huidtypen. Kan twee à drie keer per week worden gebruikt voor de vette huid.
Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
WATER/EAU (AQUA), PARAFFIN, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, KAOLIN, GLYCERYL STEARATE, BENTONITE, STEARIC ACID, PPG-5-CETETH-10 PHOSPHATE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, TRIETHANOLAMINE, GLYCERIN, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM), PHENOXYETHANOL, SODIUM METHYLPARABEN, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, BHT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL. IL#3A

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.