Gratis staaltjes
Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen

Molton Brown
Flora Luminare
bodylotion Pompfles

  • Gratis verzending vanaf €50
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis staaltjes
Geurclassificatie
Geurfamilie
Subfamilie
Geuringrediënten

Product niet meer leverbaar

Dit artikel is helaas niet meer verkrijgbaar. Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina om een ander product te vinden.

* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Jouw geschenk
Ontvang bij aankoop vanaf 90 euro aan Molton Brown producten een Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel 100 ml Bodylotion + Showergel cadeau.

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
Deze bodylotion is delicaat geparfumeerd met de zonnige tonen van oranjebloesem, ylang-yang, jasmijn, roos absoluut en vanille en kan worden aangebracht op een vochtige huid na het baden of douchen. AANBEVOLEN GEBRUIKMasseer na het baden met Flora Luminare Bath & Shower Gel een weelderige hoeveelheid ter grootte van de handpalm in de huid. DE GEURTopnoten van sinaasappelbloesem, mandarijn en ylang-ylang.Een hart van Polynesische frangipani, jasmijn absoluut en roos absoluut.Een basis van vanille, cederhout en muskus. ONTDEKLonden via TahitiDe poëtische belofte van een eindeloze dag. Warm zonlicht dansend met de schaduw van palmbladeren op wit koraalzand. Uitnodigende armen vol albastkleurige tiarebloemen. Ontwaak uw innerlijke natuur met een bloeiend paradijs. Utopisch. Stralend. Zonnig.

Fabrikant contact

Molton Brown
6 Agar Street
WC2N 4HN London
Engeland
Regulatory.MB@kao.com

KAO GERMANY GMBH
D-64308 DARMSTADT
KaoGermanySafetyService@kao.com

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.