Gratis staaltjes
Voor 23:45 besteld, vandaag verzonden
Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen

Medik8
Miccelar
Mousse

  • Gratis verzending vanaf €50
  • Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis staaltjes

Product niet meer leverbaar

Dit artikel is helaas niet meer verkrijgbaar. Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina om een ander product te vinden.

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
Voortbouwend op de uitzonderlijke populariteit van traditioneel micellair water, gaat Micellar Mousse nog een stap verder door een ultra-romige textuur te produceren die sneller en effectiever make-up verwijdert dan micellair water en traditionele schuimreinigers. Micellar Mousse is in staat zware make-up te verwijderen terwijl het tegelijkertijd uiterst zacht is voor de huid.
Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing
Breng 2 pompjes Micellar Mousse aan in de handpalm en masseer in een vochtig gezicht en hals. Verwijder voorzichtig het schuim door met water te spatten en dep vervolgens het gezicht droog.

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.