Gratis staaltjes
Gemakkelijk online retourneren binnen 100 dagen

Biotherm
Homme
Day Control Deodorant Anti-Transpirant
Roll-on

star-full star-full star-full star-full star-fragment
16 reviews
Adviesprijs 26,00 * Speciale prijs 19,21
* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Blijft droog op de dagen dat er veel van je gevraagd wordt: deze antitranspirant gaat transpiratie tot 72 uur tegen. De vloeibare formule rolt licht uit, plakt niet en droogt snel op.
Cadeau bij aankoop

* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
  • Gratis verzending vanaf €50
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis staaltjes

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving

Zweet dat ontstaat door stress of stevige inspanning vraagt om meer dan een gewone deodorant. Deze roll-on van Biotherm Homme houdt de oksels tot 72 uur droog en fris.

Wat de formule doet

De Protect-Technology™ bestaat uit aluminiumzouten en perliet. De aluminiumzouten beperken de groei van bacteriën en verminderen het zweet onder de oksels. Perliet neemt meer dan 3,5 keer zijn eigen gewicht aan vocht op, zonder dat sponsachtige effect — daardoor voelt het er door de dag heen minder klam aan.

Daarnaast zit er allantoïne in, een stof die bekendstaat om haar herstellende, kalmerende en hydraterende werking en die zich leent voor dagelijks gebruik op een gevoelige of geïrriteerde huid onder de armen.

Hoe het aanvoelt

De vloeibare textuur glijdt soepel over de huid en wordt ervaren als licht en niet-plakkerig. Hij droogt snel en laat daarna geen zichtbare resten achter op je huid of op je kleding — je kunt dus meteen je overhemd aantrekken zonder dat er later alsnog een witte streep opduikt.

Geschikt voor alle huidtypes.

Ook te vinden onder

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing

Gebruik elke ochtend na het douchen.

  • Rol de antitranspirant over de oksels.
  • Laat de huid kort drogen voordat je je aankleedt.
consistentie arrow-right
consistentie
Vloeistof
leeftijd arrow-right
leeftijd
Alle leeftijden

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
4.6
star star star star star-fragment
Gebaseerd op 16 reviews
5 sterren
10 reviews
4 sterren
5 reviews
3 sterren
1 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Patrick A.
star star star star star
Een echte aanrader. Het werkt!
Bezig met laden...
Peter B.
star star star star star
Gaat aanzienlijk langer mee dan andere deodorants
Bezig met laden...
Rob T.
star star star star star-empty
Zeer goede werking, hoewel voor mij de blauwe versie van Biotherm aangenamer ruikt - daarom slechts 4*
Bezig met laden...
Rick L.
star star star star star-empty
Zeer aangenaam op de huid, mannelijke geur en zeer goede bescherming tegen onaangename geurtjes. Persoonlijk hou ik echter niet zo van roll-ons, dus slechts 4 punten. Als Biotherm precies dezelfde geur/deodorant als spray zou hebben, zou dat geweldig zijn:-)
Bezig met laden...
David
star star star star star
Goede deodorant! Werkt heel erg goed!
Bezig met laden...
margreet
star star star star star-empty
Product zegt wat het doet. En een lekkere geur
Bezig met laden...
Gina
star star star star star
Beter dan reguliere drogist deo
Bezig met laden...
Sabine
star star star star star
Super fijne deo
Bezig met laden...
marga
star star star star star
72 uur is natuurlijk niet nodig maar doet goed werk voor een dag. Goede kwaliteit enige nadeel is de prijs.
Bezig met laden...
Frank K
star star star star star
Zeer tevreden over deze deo. Ooit in een warme zomer verzuchtte ik tegen een collega dat ik zo'n hekel had aan dat weer i.v.m. de natte okselafdruk in mijn overhemd. (schaam...) Hij raadde me toen deze roller aan: "hij is wel wat duurder dan normale deo, maar dat probleem heb je dan nooit meer." En dat bleek helemaal waar. Gebruik inmiddels een paar jaar niets anders meer. Nu met de maatregelen rondom Covid-19 was mijn deo op, en ging ik even over op een deo uit de supermarkt. Ik wist meteen weer waarom ik ooit was overgestapt. Meteen via webwinkel bestelt.
Bezig met laden...