• checkLivraison gratuite à partir de 30 €
  • checkÉchantillons gratuits
  • checkCommandé avant 23h45, expédié aujourd'hui
  • checkRetour en ligne facile dans les 100 jours
4.4 out of five star rating on Trustpilot 4.4(2.500 avis)

Zadig & Voltaire
Zadig
eau de parfum recharge

  • Livraison gratuite à partir de 30 €
  • Échantillons gratuits
  • Voor Commandé avant 23h45, expédié aujourd'hui
  • Retour en ligne facile dans les 100 jours

Description

ZADIG Eau de Parfum — het nieuwe navulbare, houtachtige parfum ...

Description

ZADIG Eau de Parfum — het nieuwe navulbare, houtachtige parfum voor vrouwen van ZADIG&VOLTAIRE

Bevrijd je ziel met ZADIG, het nieuwste navulbare parfum voor vrouwen van ZADIG&VOLTAIRE. Voor de zelfbewuste vrouw met lef en een rebels hart. De vrije geest die het leven ten volle leeft en de dieptepunten omarmt om boven zichzelf uit te stijgen. Het is tijd om dit alles te hebben en nieuwe hoogten te bereiken. Ervaar de ultieme vreugde. Ben jij klaar om je vleugels uit te slaan en te vliegen?
#TimeToFly 

Een nieuwe, bloemige, houtachtige geur. Een nieuwe verslaving. 
Deze nieuwe navulbare, houtachtige eau de parfum is de nieuwe signatuur voor de vrije geest. 

Een zwart-wit sesamakkoord onthult zijn stoutmoedige karakter als de geur opent. 
In het hart van het parfum ontluiken bloemige noten van bedwelmende sinaasappelbloesem die een stralende vrouwelijkheid onthullen. 
In de basis wordt sensuele, geroosterde vanille gecombineerd met romig sandelhout voor een onweerstaanbaar geurspoor.  

ZADIG is een vegan-gecertificeerde geur en bestaat voor 89% uit natuurlijke ingrediënten. 

Met iconische vleugels als navulbare parfumflacon: een gewaagde regelbreker
De opvallende vleugelvormige flacon symboliseert vrijheid en tart alle regels van de traditionele parfumerie. Met zijn juweelachtige metallic afwerking is het een uniek modeaccessoire en talisman. De spraydop kan worden losgedraaid om de geur bij te vullen.

Het navullen van je parfumflacon is een eenvoudig gebaar om duurzamer te worden
Het navullen van al je afsluitbare ZADIG-parfumflacons met de navulling (150 ml) van onze ZADIG Eau de Parfum is een eenvoudige manier om je impact op het milieu te verminderen:  
- je watervoetafdruk neemt met 61%* af
- je CO2-voetafdruk neemt met 61%* af
* Vergelijking tussen het gebruik van 4 flacons van 50 ml en 1 flacon van 50 ml + 1 navulling van 150 ml. Deze waarden zijn gebaseerd op een analyse van de milieu-impact van alleen de verpakking.

Ce produit peut également être trouvé dans

Brand contact

Beaute Prestige International
56/a, Rue du faubourg Saint-honore
75008 Paris
France
corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php

manuel utilisateur arrow-right
manuel utilisateur

Hoe kun je je ZADIG-flacon navullen?

Stap 1: Draai de pompdispenser van je ZADIG-flacon los om deze na te vullen.
Stap 2: Draai de navulling vast op de flacon. Het navullen stopt automatisch als de flacon vol is.
Stap 3: Draai de pompdispenser weer vast en sluit je ZADIG-parfumflacon.

Het navullen van je flacon is een kleine moeite.

ingrédients arrow-right
ingrédients
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, LIMONENE, VANILLIN, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL, LINALYL ACETATE, HYDROXYCITRONELLAL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, COUMARIN, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, GERANYL ACETATE, PINENE, FARNESOL, TERPINEOL, AMYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, ISOEUGENYL ACETATE, CITRONELLOL, ROSE KETONES, CITRIC ACID, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, BENZYL BENZOATE, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, TERPINOLENE, BENZALDEHYDE, ALPHA-TERPINENE, CITRUS AURANTIUM FLOWER OIL, CINNAMYL ALCOHOL, CARVONE, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
ocd arrow-right
ocd
1 mars 2025

Avis des clients

 (ne sera pas publié)
star star star star star